Konsultacje online

W trakcie sesji jestem w swoim gabinecie. Nikt nie będzie nam przeszkadzał, nikt nas nie słyszy. Czasem mogę coś notować, jeżeli wydaje mi się istotne, a nie chcę Ci przerywać. Do moich notatek nikt nie ma dostępu, nie notuję też niczego, co pozwoliłoby Cię zidentyfikować obcej osobie.

Proszę, upewnij się, że Ty również możesz mówić swobodnie o tym, co dla Ciebie ważne, masz wyciszony telefon, zaopiekowane dzieci. Sesje w ich obecności oczywiście czasem się zdarzają, ale są mniej komfortowe dla rodzica. Kiedy rozmawiamy bezpośrednio o dziecku, drugi rodzic może uczestniczyć w rozmowie, ale nie jest to konieczne. Często zdarza się, że choć zaczynamy rozmowę o dziecku, naturalnie zajmujemy się też Twoimi zasobami, potrzebami czy emocjami.

Używamy bezpiecznej platformy DOXY.ME dedykowanej telemedycynie i spełniającej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa HIPAA. Jest to strona internetowa, którą pacjent otwiera o umówionej godzinie na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Nie wymaga zakładania konta ani pobierania żadnych oprogramowań. Rozmowa odbywa się w trybie wideokonferencji. Jest bardzo ważne, żeby obie strony mogły widzieć się nawzajem – duża część naszej komunikacji zachodzi bez użycia słów, psycholog może zauważyć napięcie czy trudne emocje i zaopiekować je, pacjent nie musi się obawiać, że psycholog „zajmuje się czymś innym” czy właśnie przestał go słuchać – widzi, co się dzieje. Z mojego doświadczenia wynika, że gdy widzimy się wzajemnie, sesja ma naturalny przebieg i jest bardziej pomocna.

Przed sesją, proszę o sprawdzenie, czy mikrofon, słuchawki i kamera działają sprawnie – chcę poświęcić 100% czasu Tobie i Twoim potrzebom. Nie chciałabym, żebyś powtarzał/a kilka razy coś, co jest trudno opowiedzieć Ci raz ani stresował/a się, że nie słyszysz mnie dobrze.

Czas

Sesja trwa 55 minut i podobnie jak sesje w gabinecie, rozpoczyna się i kończy punktualnie.

Proszę, bądź na czas.

Płatność

Przy sesjach online płatności dokonuje się z góry. Dane do przelewu wysyłam co najmniej 3 dni przed umówioną sesją.

Pytania

Jeżeli masz dodatkowe pytania czy wątpliwości, nie wahaj się i pytaj.

Do zobaczenia!

Karla Orban - psycholog rb

potrzebujesz pomocy?

Jeśli martwi Cię zachowanie dziecka, próbujesz dotrzeć do źródeł, warto skorzystać z pomocy. Skontaktuj się ze mną już dziś i umów się na spotkanie. Niech to będzie pierwszy krok do otrzymania wsparcia, jakiego potrzebujesz.

O mnie

Psycholog RB we Wrocławiu oraz konsultacje online.

Jeśli niepokoi Cię jakiekolwiek zachowanie dziecka, potrzebujesz wsparcia, przechodzisz kryzys - umów się na wizytę. Pracuję w duchu Porozumienia bez Przemocy i w oparciu o Rodzicielstwo Bliskości. Oznacza to przede wszystkim to, że nie oceniam ani Ciebie, ani dziecka oraz staram się dotrzeć do potrzeb, które stoją za zachowaniem, w trosce o równowagę Ciebie lub Twojej rodziny.

Kontakt

Gabinet we Wrocławiu:
ul. Dożynkowa 62/5
52-311 Wrocław
Konsultacje online
Email karla@psychologRB.pl