Konsultacje u Ciebie w domu

uwagi na trwający urlop macierzyński, spotkania stacjonarne będą możliwe dopiero od marca 2021 roku. Umów się na bezpieczną i komfortową konsultację online.

Konsultacje domowe są dobrym rozwiązaniem, jeżeli jesteś w zaawansowanej ciąży, połogu, dojazd zajmowałby Ci za dużo czasu czy chcesz być dostępna w razie potrzeby (np. żeby nakarmić dziecko). Chciałabym jednak, żebyś upewniła się, że będą dla Ciebie równie komfortowe.

  • Wybierz spokojne miejsce, w którym możemy usiąść same. Zachęcam do tego, by jeśli to możliwe, rozmawiać bez obecności dzieci. Dzięki temu nie są one obciążane tym, co mogą usłyszeć, a Ty masz przestrzeń na swoje myśli i emocje. Obecność drugiego rodzica nie jest obowiązkowa, choć może być to cenne i pomocne Waszej rodzinie.
  • Wybierając porę spotkania, w miarę możliwości weź pod uwagę cykl Waszej rodziny (np. pory drzemek dzieci, powrót partnera z pracy). Chciałabym, żebyś mogła w pełni skorzystać z sesji i czasu „dla Ciebie”.
  • W trakcie sesji mam wyciszony telefon i nie odczytuję wiadomości. Proszę, upewnij się, że Ty również możesz swobodnie mówić o tym, co dla Ciebie ważne, nie rozpraszając się telefonami czy wiadomościami.
  • Nie musisz się przygotowywać do spotkania – nie przeszkadzają mi zabawki dzieci, nie musisz mieć idealnego porządku. To w końcu miejsce, w którym toczy się życie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania czy wątpliwości, nie wahaj się i pytaj. Do zobaczenia!

Czas

Sesja trwa 55 minut, rozpoczyna się i kończy punktualnie.

Proszę, zacznijmy o czasie.

Płatność

Przy sesjach domowych płatności można dokonać gotówką lub kartą po wizycie lub przelewem z góry. Dane do przelewu wysyłam co najmniej 3 dni przed umówioną sesją.

Pytania

Jeżeli masz dodatkowe pytania czy wątpliwości, nie wahaj się i pytaj.

Do zobaczenia!

Karla Orban - psycholog rb

potrzebujesz pomocy?

Jeśli martwi Cię zachowanie dziecka, próbujesz dotrzeć do źródeł, warto skorzystać z pomocy. Skontaktuj się ze mną już dziś i umów się na spotkanie. Niech to będzie pierwszy krok do otrzymania wsparcia, jakiego potrzebujesz.

O mnie

Psycholog RB we Wrocławiu oraz konsultacje online.

Jeśli niepokoi Cię jakiekolwiek zachowanie dziecka, potrzebujesz wsparcia, przechodzisz kryzys - umów się na wizytę. Pracuję w duchu Porozumienia bez Przemocy i w oparciu o Rodzicielstwo Bliskości. Oznacza to przede wszystkim to, że nie oceniam ani Ciebie, ani dziecka oraz staram się dotrzeć do potrzeb, które stoją za zachowaniem, w trosce o równowagę Ciebie lub Twojej rodziny.

Kontakt

Gabinet we Wrocławiu:
ul. Krzycka 83a/1a
53-019 Wrocław
Konsultacje online
Email karla@psychologRB.pl